تجهیز خانه شبانه روزی ایتام دخترانه گلبانو، نیازمند مشارکت خیرین

بوی مهر مادرانه در خانه گلبانو جاری می شود + روش های مشارکت خیرین در تجهیز خانه

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه فاطمیون استان گیلان ریحانه؛ این موسسه از بهره برداری پروژه خانه ایتام شبانه روزی دخترانه ویژه دختران سیزده تا سال هجده سال در شهر رشت خبر داد

حدالمقدور مسئولین این مرکز تلاش خود را مبنی بر پر کردن خلاء مادی و معنوی این عزیزان به کار خواهند گرفت تا مهر در این خانه جاری شود.

زندگی در کنار این دختران با عشق و علاقه خاصی صورت می گیرد و مسئولان، مانند پدر و مادر حقیقی با جوانان رفتار می کنند.

روابط عمومی موسسه خیریه فاطمیون استان گیلان ریحانه با اشاره به اینکه با راه اندازی این مرکز، بیست نفر از دختران سیزده تا هجده سال به این مکان خواهند آمد، افزود: ان شاء الله برای این گونه افراد بستری را فراهم کنیم که در آینده برای خود و جامعه مفید واقع شوند.

روابط عمومی و اطلاع رسانی این موسسه با بیان اینکه بازسازی این مرکز طی دو سال اخیر کلید خورده است، اظهار داشت: طبق ارزیابی کارشناسان، مرمت و تجهیز این پروژه، افزون بر دو میلیارد تومان پیش‌بینی و هزینه شده است.

همچنین مبلغ پانصد میلیون تومان دیگر جهت تجهیز پروژه مورد نظر نیاز است، مردم و خیرین گرانقدر جهت مشارکت در این کار ارزشمند می توانند، کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۰۳۶۳۰۳۴۱۲۲۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۴۷۹۵۴۱ به نام موسسه خیریه فاطمیون نزد بانک ملی ایران واریز کنند.

Amirreza hosseiny

Amirreza hosseiny