خانه ایتام شبانه روزی دخترانه شهید حاتمی با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال بازسازی است

خانه ایتام شبانه روزی دخترانه شهید حاتمی با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال بازسازی است

محمدحسن حاتمی گفت: با مشارکت خیرین این مرکز تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد+ روش های مشارکت خیرین در تکمیل پروژه

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه فاطمیون استان گیلان ریحانه؛ محمدحسن حاتمی رئیس هیات مدیره موسسه خیریه فاطمیون استان گیلان ریحانه از پیشرفت ۷۰ درصدی بازسازی پروژه خانه ایتام شبانه روزی دخترانه شهید حاتمی ویژه دختران سیزده تا هجده سال در شهر رشت خبر داد

حاتمی ضمن اشاره به راه اندازی این مرکز گفت: به طور حتم اداره این مراکز با عشق و علاقه خاصی صورت می گیرد و مسئولان، مانند پدر و مادر حقیقی با جوانان رفتار می کنند.

رئیس هیات مدیره موسسه خیریه فاطمیون استان گیلان ریحانه با اشاره به اینکه با راه اندازی این مرکز، پانزده نفر از دختران سیزده تا هجده سال به این مکان خواهند آمد، افزود: ان شاء الله برای این گونه افراد بستری را فراهم کنیم که در آینده برای خود و جامعه مفید واقع شوند.

محمدحسن حاتمی با بیان اینکه مرمت این مرکز از ابتدای سال گذشته کلید خورده است، اظهار داشت: طبق ارزیابی کارشناسان، مرمت و تجهیز این پروژه، یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان پیش‌بینی شد که تاکنون هفتصد میلیون تومان از آن به همت خیرین تامین شده است.

محمدحسن با بیان اینکه مبلغ یک میلیارد تومان دیگر جهت اتمام و تجهیز پروژه مورد نظر نیاز است، خاطرنشان کرد: مردم و خیرین گرانقدر جهت مشارکت در این کار ارزشمند می توانند، کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۰۳۶۳۰۳۴۱۲۲۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۴۷۹۵۴۱ به نام موسسه خیریه فاطمیون نزد بانک ملی ایران واریز کنند.

شایان ذکر است؛ این مرکز پیش از این متعلق به خانواده شهید محمدرضا حاتمی بوده که جهت این امر خیر به موسسه خیریه اهدا شده است.

Amirreza hosseiny

Amirreza hosseiny