انقلاب اسلامی متصل به انبیا و شهداست

مشهد ـ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: انقلاب اسلامی متصل به انبیا، اولیای الهی و شهدا است.

انقلاب اسلامی متصل به انبیا و شهداست

انقلاب اسلامی متصل به انبیا و شهداست

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی خاموشی ظهر یکشنبه در همایش رؤسا و کارشناسان ادارات حراست اوقاف و امور خیریه کشور در مشهد اظهار کرد: انسان باید پاسداشت حق، حق خواه، خدا خواه و صلح خواه باشد و اگر این گونه باشد در هر شرایطی از دین، آئین و آرمان خود دست برنمی دارد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه حراست از خود مقدم بر حراست فیزیکی و سازمانی است، افزود: شناخت زمان بسیار مهم است و باید اقدامات ما نسبت به مسائل به روز باشد.

وی با اشاره به پیشرفت انقلاب اسلامی در این ۴ دهه، گفت: برای حراست از دین اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی بصیرت بسیار مهم است و در شرایط فعلی دین اهل بیت باید پاس داشته شود و انقلاب اسلامی متصل به انبیا، اولیای الهی و شهدا است.

حجت الاسلام خاموشی با اشاره به اجتماع عظیم اربعین آن را تهدیدی برای دشمنان اسلام دانست و افزود: آنها برای تضعیف آن از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهند کرد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به نقش مهم رسانه در ترویج دروغ و یا واقعیت، بیان کرد: امروز بشریت بدون رسانه زنده نیست و در آینده نه چندان دور هزاران ماهواره وجود خواهد داشت که شاید نتوانیم بسیاری از موارد را کنترل کنیم.

وی افزود: دشمن برای جلوگیری از پیشرفت اسلام و انقلاب اسلامی نمی‌خواهد که قرارگاه فرماندهی رسانه ایران خارج از مرزهای ایران فعال باشد.

منبع : www.mehrnews.com
Amirreza hosseiny

Amirreza hosseiny