انقلاب اسلامی در سایه قرآن در مسیر تحقق آرمانها حرکت می‌کند

قزوین- رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: انقلاب اسلامی در سایه قرآن و بدون وقفه در مسیر اهداف و آرمانهای رفیع خود حرکت می‌کند و تلاش دشمن برای منحرف کردن مسیر انقلاب نیز بی ثمر خواهد بود.

انقلاب اسلامی در سایه قرآن در مسیر تحقق آرمانها حرکت می‌کند

انقلاب اسلامی در سایه قرآن در مسیر تحقق آرمانها حرکت می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی ظهر چهارشنبه در آئین اختتامیه چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش نغمات دینی اظهار کرد: عملکرد استان قزوین در برگزاری مسابقات قرآن خوب و قابل قبول است.

وی با بیان اینکه سطح کیفی این مسابقات بیشتر از انتظار بود، تصریح کرد: یکی از اهداف انقلاب اسلامی ترویج و اشاعه فرهنگ قرانی و اهل بیت بود.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش برای ترویج فرهنگ قرآنی در کشور و جهان اسلام بوده است.

وی بیان کرد: برگزاری این مسابقات در مسیر ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی است و این تلاش پاسخی محکم به دشمنی کسانی است که سعی می‌کنند در برابر انقلاب اسلامی و قرآن قرار بگیرند.

حجت‌الاسلام خاموشی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در سایه قرآن و بدون وقفه در مسیر اهداف و آرمان‌های رفیع خود حرکت می‌کند و تلاش دشمن برای منحرف کردن مسیر انقلاب نیز بی ثمر و نتیجه خواهد بود.

وی با بیان اینکه در طول انقلاب اسلامی هر ساله شاهد برگزاری مسابقات قرآن در کشور بوده‌ایم، اضافه کرد: این مسابقات در جهت ادامه و استمرار مسیر انقلاب اسلامی است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه تقویت و توسعه هویت فرهنگی و دینی از اهداف انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: انقلاب اسلامی در مسیر حرکت خود با تمام توان در جهت ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی گام بر می‌دارد.

وی در پایان یادآور شد: تلاش دشمن در این جنگ هیبریدی و تمام عیاری که بر علیه ملت ایران راه انداخته این است که نور خدا خاموش کند اما با قدرت در مسیر ولایت ایستاده و از این مسیر منحرف نخواهیم شد.

منبع : www.mehrnews.com
Amirreza hosseiny

Amirreza hosseiny