فعالیت ۱۲۰۰ امین موقوفات در کشور

ساری- مدیرکل امنا موقوفات سازمان اوقاف و امور خیریه از فعالیت هزار و ۲۰۰ امین موقوفات در کشور خبر داد و گفت: حاصل فعالیت امنای موقوفات افزایش بهره‌وری بوده است.

فعالیت ۱۲۰۰ امین موقوفات در کشور

فعالیت ۱۲۰۰ امین موقوفات در کشور

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رمضانی ظهر یکشنبه در نخستین همایش منطقه‌ای آموزشی توجیهی امنا موقوفات و رؤسای ادارات اجرایی استان‌های مازندران، گیلان، گلستان و سمنان که در ساری برگزار شد اظهار کرد: حدود هزار و ۲۰۰ نفر امین در کشور داریم که کاملاً در حال تغییر و غربالگری است‌.

وی افزود: استفاده از ظرفیت امنا به تناسب موضوعاتی است که داریم و در حال حاضر امنای چندین استان تحت خدمات مشاوره‌ای قرار می‌گیرند و مجموعه اتفاقاتی که در این سه سال افتاده مبتنی بر توسعه کمی کار بوده است زیرا زیرساخت‌ها آماده شده است.

این مسئول همچنین گفت: استفاده از امین تهدید نیست بلکه فرصت است و این بزرگترین گام انجام شده است و تاکنون بالغ بر هزار نفر امین در سطح کشور به‌کارگیری شدند.

رمضانی هدف از برگزاری این همایش را ایجاد تعامل و هم‌افزایی بین امنا و رؤسای دستگاه‌های اجرایی شهرستان‌ها و همکاران اوقاف اعلام و تصریح کرد: حاصل این تعامل نیز بهره‌وری بیشتر از موقوفات است.

مدیرکل امنا موقوفات سازمان اوقاف و امور خیریه همچنین اعلام کرد: استان مازندران میزبان دومین همایش منطقه‌ای در کل کشور بود، انتظارت و توقعات امنا و رؤسای ادارات مطرح شد و امیدواریم که به بهره‌وری بیشتر از موقوفات منتج شود.

منبع : www.mehrnews.com
Amirreza hosseiny

Amirreza hosseiny