۱۰ بوشهری به مرحله نهایی مسابقات قرآن اوقاف راه یافتند

بوشهر- رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: ۱۰ نفر از رتبه آوران برتر بوشهری به رقابت‌های مرحله نهایی چهل‌و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف راه پیدا کردند.

۱۰ بوشهری به مرحله نهایی مسابقات قرآن اوقاف راه یافتند

۱۰ بوشهری به مرحله نهایی مسابقات قرآن اوقاف راه یافتند

علی‌اکبر مداح در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به کسب افتخارات فعالان قرآنی شهرستان‌های بوشهر در مسابقات کشوری اوقاف، اظهار داشت: یادگیری و فراگیری آموزه‌های قرآنی برای عمل به کلام وحی و کسب اخلاق قرآنی در تمامی امور کار و زندگی شخصی و اجتماعی است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر ادامه داد: اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر به‌منظور ارتقای قاریان و حافظان برگزیده مسابقات قرآنی اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی در شبکه آموزشی تخصصی «بلدالأمین» جامعه قرآنیان ولی‌عصر (عج) زیر نظر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت طاها بوشهر را برنامه‌ریزی و اجرایی کرده است و می‌طلبد که فعالان جامعه قرآنی از این کلاس‌های آموزشی و تخصصی به نحو احسن استفاده کنند تا شاهد ارتقای فعالیت‌های قرآنی در تمامی رشته‌ها باشیم.

مداح گفت: زهره مجیری‌پور از استان بوشهر با کسب نمره ۹۶.۶۷ در بخش معارفی موفق به راهیابی به مرحله نهایی چهل‌و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف شد.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با بیان اینکه طبق اعلام داوران مسابقات سراسری اوقاف نمرات بالای ۹۵ امکان شرکت در آزمون برخط و شفاهی بخش معارفی مرحله نهایی را دارند که زمان آن و دیگر بخش‌ها متعاقباً اعلام می‌شود، افزود: صادق غریبی‌خورموجی با نمره ۹۴.۱۷، سراج‌الدین اخوان با نمره ۹۳.۳۳، مهدی جهرمی با نمره ۹۳.۳۳، اکرم رجب‌پور با نمره ۹۳.۳۳، صادق بارانی با نمره ۹۰، محمدرضا دوانی با نمره ۹۰، فاطمه دریایی با نمره ۸۶.۶۷، محبوبه جم با نمره ۸۵.۸۳، سیدجواد حسینی‌مقدم با نمره ۸۳.۳۳، صدیقه عظیمی‌منفرد با نمره ۸۰، مجید مرادی با نمره ۷۷.۵، سیده‌زینب حسینی با نمره ۷۶.۶۷، زینب عباسی با نمره ۷۶.۶۷، حسین عرفان‌پور با نمره ۷۰، صدیقه محمدی با نمره ۶۲.۵، خاتون زنده‌بودی با نمره ۶۰، زلیخا قادری با نمره ۶۰ را در چهل و پنجمین دوره مسابقات حائز شدند.

وی با بیان این مطلب که شرکت‌کنندگانی که نمره ۱۰۰ را احراز کرده‌اند می‌توانند در آزمون مسابقات مرحله نهایی بخش نهج‌البلاغه حضور یابند، بیان کرد: سید محمد مجتبی صفایی با نمره ۱۰۰ و افسانه غلامی با نمره ۱۰۰ موفق به راهیابی به مرحله کشوری مسابقات نهج‌البلاغه اوقاف شدند و همچنین نیز علیرضا زنده‌بودی با نمره ۹۷.۵، سیده‌خدیجه ابطحی با نمره ۹۶.۶۷ و فاطمه ملک‌زاده با نمره ۹۶.۶۷ در بخش نهج‌البلاغه به رقابت پرداختند.

مداح با اعلان این خبر که مسابقات بخش آوایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ دیماه، به میزبانی استان خوزستان برگزار می‌شود، گفت: نرجس شریف‌زادگان از استان بوشهر در رشته قرائت ترتیل موفق به کسب مجوز حضور در بخش آوایی مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف شد.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر بیان کرد: سیدحامد ابطحی در رشته اذان، سیف‌الله زحمتکش در رشته دعاخوانی و حمیده‌خاتون هلال‌بحر در رشته دعاخوانی از استان بوشهر به مرحله کشوری چهل‌و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف راه پیدا کردند که این دوره از مسابقات در رشته‌های اذان، دعا خوانی و هم‌سرایی از ۱۹ تا ۲۳ آذرماه به میزبانی استان قزوین برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: اسامی نفرات راه یافته بخش آوایی آقایان از استان بوشهر به مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف، شامل محمد انگشتبه، عبدالکریم گرگین و محمدمهدی انگالیان است.

منبع : www.mehrnews.com
Amirreza hosseiny

Amirreza hosseiny