اجرای طرح«قرار دوازدهم» برای تهیه و تأمین لوازم گرمایشی نیازمندان

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه از اجرای هشتمین دوره طرح «قرار دوازدهم» با تأمین وسایل گرمایشی و لباس گرم برای نیازمندان خبر داد.

اجرای طرح«قرار دوازدهم» برای تهیه و تأمین لوازم گرمایشی نیازمندان

اجرای طرح«قرار دوازدهم» برای تهیه و تأمین لوازم گرمایشی نیازمندان

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا معممی مقدم مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های این سازمان با اعلام این خبر گفت: در طرح قرار دوازدهم که هر ماه برگزار می‌شود علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی، خدمات اجتماعی دیگری نیز ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به لزوم ترویج معارف مهدوی و انتشار یاد و نام امام عصر (عج) خاطرنشان کرد: بقاع متبرکه پایگاه نشر فرهنگ انتظار و زمینه ساز فعالیت‌های مهدوی هستند و در این راستا طرح قرار دوازدهم به منظور فراهم کردن امکان مشارکت مردمی و ارائه خدمات اجتماعی به محرومین به مراکز افق این اماکن مقدس ابلاغ شده است.

معممی مقدم افزود: این طرح در پی آن است که زمینه مشارکت همگانی را فراهم و با ترویج فرهنگ انفاق، نوع دوستی، مواسات، مؤمنین و خیراندیشان را به سوی مساعدت نیازمندان به نیابت از امام عصر علیه السلام سوق دهد.

وی با اشاره به لزوم توجه به نیازهای مجاوران کم برخوردار بقاع متبرکه افزود: در هشتمین اجرای طرح قرار دوازدهم که در آبان ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود، تهیه و تأمین لوازم گرمایشی و لباس گرم نیازمندان در دستور کار این طرح قرار گرفته است.

معممی مقدم در پایان خاطرنشان کرد: بقاع متبرکه مجری طرح قرار دوازدهم آماده جذب خیران با هر توان مالی تحت عنوان مهدی‌یاوران هستند که این عزیزان با مراجعه به مراکز افق بقاع متبرکه می‌توانند به خیل مشتاقان خدمت به امام زمان (عج) بپیوندند.

منبع : www.mehrnews.com
Amirreza hosseiny

Amirreza hosseiny